Değerli okurlarım!

Allah'ın selamı rahmeti bereketi hepimizin üzerine olsun.

Ben bir siyasi yazarım Evet. güncel konuları da yazarım fakat alanım en çok siyasi durumlarla ilgili yazarlık yapmaktır. Tabi bu siyaset, devletine milletine bağlı olan hizmetkar bir siyasettir. Bugün Allah için Peygamber için hak ve hukuk Neyse bunu yazmak durumundayım.  Bana AK Parti'yi savunuyorsun diyen çok insan var. Yahu kardeşim AK Parti savunuyor olmam benim Yanlış yolda olmam anlamına mı geliyor. Hatta daha önceleri siyasi bir yazı paylaşırken millet korkardı, korkarak yazardı. Neymiş efendim? :“Hareketlerine dikkat et seni götürürler. “

Ama zaten benim bir canım var ve ben bu canımı da devlet millet vatan bayrak Aşkı yolunda vermedikten sonra benim yaşamanın ne anlamı var?

Hepimiz çok iyi biliyoruz ki gelmiş ve geçmiş ve gelecek bütün partileri karşılaştırdığımızda bu derece samimi, güven veren, halkına, milletine, Vatanına, hizmet eden bir parti olmadı olmayacaktır da.

Bir Parti'nin kişiliğine hizmet aşkına baka bilmemiz için her şeyden önce kökünü, detaylarını bilmemiz gerekir. Bu kapsamda Rahmetli Sayın Profesör Doktor Necmettin Erbakan hocamızı rahmetle yad ediyorum. O öyle bir liderdi ki bütün dünyanın ağzındaydı ve bütün dünya onun islam'a olan aşkından dolayı korkar ve kendi inlerine girmeye çalışırlardı.

Işte böyle bir liderden bugün Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderin yetişmesi. 

Kardeşlerim!

Altını çizerek söylüyorum. sistemin köküne inin ve anahatlarıyla inceleyin. Zaten ne derecede sağlam ve iman ehli, Kur'an aşkı, bayrak ve vatan sevdalısı olduğunu göreceksiniz

Bunların hiç birini tanımayan Allah'tan Korkmayan  bir CHP zihniyeti mi Türkiye yönetmeliydi? Dilerseniz CHP zihniyetinin Türkiye'ye karşı aslında nasıl bir ihanet içerisinde olduğunu madde madde açıklayayım.

1- Sera Kadıgil, "Hayatta hiçbir laftan tiksinmedim, 'şehitler ölmez vatan bölünmez'den tiksindiğim kadar" paylaşımı ve ezana hakaret eden açıklamalarıyla adını duyurdu. "Bugün Suriye'ye savaş açsak banko Esad'ı tutarım" sözleriyle safını net bir şekilde ortaya koydu. Kılıçdaroğlu tarafından önce parti meclisine alındı, ardından milletvekili yapıldı

2-Eren Erdem, 2011 yılında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Eğer İran-Türkiye karşı karşıya gelirse, Türkiye'ye karşı, İran safında olurum" dedi. 2014 yılında CHP'den milletvekili seçildi, Kılıçdaroğlu'nun prensleri arasına girdi.

3-İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 'Mustafa Kemal'in askeri' olmayı içine sindiremedi. CHP'lilerin Atatürk'e sadakatlerini göstermek için kullandıkları 'askeriyiz' ifadesinin yanlış olduğunu savundu. Kılıçdaroğlu'nun partide en güvendiği isimlerden biri olarak görevine devam ediyor.

4-Atatürk'e 'Kefere Kemal' diyen Mehmet Bekaroğlu, Kılıçdaroğlu'nun davetiyle CHP'ye katıldı. Yine Kılıçdaroğlu'nun kontenjanından parti yönetimine girdi, genel başkan yardımcılığına kadar yükseldi. CHP milletvekili olarak görevine devam ediyor.

5-Aylin Nazlıaka, 'Necati Yılmaz, odasındaki Atatürk posterini indirdi' açıklamasıyla, CHP Genel Merkezi'nde yaşanan skandalı ifşa etti. Kılıçdaroğlu, Nazlıaka'yı partiden atarken Yılmaz'a dokunmadı.

6-Kılıçdaroğlu'nun milletvekili yaptığı isimlerden, hemşerisi Hüseyin Aygün, Atatürk'ü soykırım yapmakla suçladı. Aygün, "Dersim katliamının sorumlusu devlet ve CHP'dir. Atatürk de bu olaylardan haberdardır" dedi, Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ses çıkmadı.

İSMET İNÖNÜ DÖNEMİ CHP

Şimdilerde Türkiye düşmanlarına kol kanat geren CHP, İsmet İnönü döneminde Ezanı Türkçe okutmuş Kur'an'ı yasaklamıştı. Aynı zamanda 1941 yılında enflasyon %165 kişi başına düşen milli gelir ise 1600 dolardı.

DSP (ECEVİT) DÖNEMİ

28 Şubat kararlı Ecevit döneminde uygulandı. Binlerce kişi fişlendi. Başörtüsü, imam-hatipler ve katsayı problemleri bu dönemde yaşandı.

SHP DÖNEMİ

CHP'nin devam partisi olan SHP teröre kucak açtı. DEP'li Leyla Zana, Selim Sadak, Mahmut Alınak, Hatip Dicle, Orhan Doğan ilk defa CHP'nin yan kolu SHP tarafından 1994'te Meclis'e sokuldu. Olay bu kadar açık ve net... Lütfen aşağıdaki videoyu izleyiniz. 

 

Selam ederim.